Icopal.no bruker cookies for å sikre deg en best mulig opplevelse av nettstedet. Les mer om vår bruk av cookies her

Salgsorganisasjon - Forhandlersalg


Salgssjef Sør/Øst
Ivar Fredriksen
Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar
M: 911 21 991 | E: ivar.fredriksen@bmigroup.com

Salgssjef Nord/Vest
John Inge Wold, Distriktssjef/KAM
Østre Rosten 106B, 7075 Tiller
M: 959 01 009 | E: john.inge.wold@bmigroup.com

Akershus Sør og Østfold
Ole-Håkon Olavsrud, Distriktssjef
Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar

Oslo og Akershus Vest
Lars Erik Ekeberg, Distriktssjef
Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar
M: 404 51 182 | E: lars.erik.ekeberg@bmigroup.com

Akershus Nord, Hedmark Sør og Oppland Sør
Bernt Brevik, Distriktssjef
Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar
M: 908 31 970 | E: bernt.brevik@bmigroup.com

Hedmark og Oppland
Jørgen Håland, Distriktssjef
Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar
M: 481 50 535 | E: jorgen.haland@bmigroup.com

Vestfold og Telemark
Dag Atle Engø, Distriktssjef
Snipeveien 8, 3124 Tønsberg
M: 901 48 606 | E: dag.atle.engoe@bmigroup.com

Buskerud
Jørgen Løvset, Distriktssjef
Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar
M: 916 63 223 | E: jorgen.lovset@bmigroup.com

Aust- og Vest-Agder
Harald Møller, Distriktssjef
Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar
M: 403 03 010 | E: harald.moller@bmigroup.com

Rogaland
Marius Antonsen, Distriktssjef
Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar
M: 908 48 569 | E: marius.antonsen@bmigroup.com

Hordaland
Arild Rokne Johannesen, Distriktssjef
Hatlestad Terrasse 30, 5227 Nesstun
M: 411 03 262 | E: arild.johannesen@bmigroup.com

Sogn og Fjordane og Nord Hordaland
Stein Erik Risa, Distriktssjef
Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar
M: 915 39 093 | E: stein.erik.risa@bmigroup.com

Møre og Romsdal
Claus Callsen, Distriktssjef
Langloveien 48, 6200 Stranda
M: 922 96 917 | E: claus.callsen@bmigroup.com

Trønderlag og Nord-Østerdal
Jan Arve Svendgård, Distriktssjef
Østre Rosten 106B, 7075 Tiller
M: 901 65 427 | E: jan.svendgard@bmigroup.com

Nordland og Øst Finnmark
Trond Leirvik, Distriktssjef
Leif Aunes Vei 8A, 8012 Bodø
M: 905 70 002 | E: trond.leirvik@bmigroup.com

Troms og Vest Finnmark
Jim N. Johansen, Distriktssjef
Novkollen 11, 9407 Harstad
M: 478 10 001 | E: jim.johansen@bmigroup.com